Košarica
0
Nemate artikala u svojoj košarici.

Paula’s Choice - The Royal Affair

Default Category - Paula’s Choice - The Royal Affair

Paula's Choice u svijetu slovi kao kozmetika koja svakoj koži nudi točno ono što treba: antioksidanse, emolijense, proizvode s alfa i beta hidroksi kiselinama, hidratantna sredstva te proizvode s UV zaštitom. Formule proizvoda baziraju se na principu koktela, tj. mješavini visokoučinkovitih sastojaka koji uspješno i iznimno učinkovito rješavaju različite probleme kože.

Paula’s Choice proizvodi ne sadrže mirise, bojila, nadražujuće biljne ekstrakte, isušujuće alkohole i ostale za kožu štetne sastojke. Čitaj dalje

Brend je nastao nakon što je Paula Begoun, koja se više godina neuspješno borila s aknama, sama istražila područje njege kože i ustanovila da mnogi proizvodi ne djeluju naprosto stoga što ne sadrže sastojke koje bi trebali. No stoga sadrže sastojke koji štete koži. Tako je nakon nekoliko napisanih knjiga o njezi kože i kozmetičkim sastojcima, koje su postale velike uspješnice, pokrenula svoju kozmetičku liniju proizvoda Paula's Choice, koji se uspješno nose s većinom situacija u kojima se koža najčešće može naći.

S Paula’s Choice proizvodima možete se učinkovito boriti protiv prištića, mitesera, bora, pigmentacija, rozaceje i osjetljive kože, oštećenja od sunca, masne ili suhe kože. Vjerujemo da ćete ovim proizvodima 100 % uspješno njegovati svoju kožu, s obzirom na tip kože ili problem koji vas muči.

Paula’s Choice proizvodi nisu testirani na životinjama. Zatvori

Poredaj po
Postavi padajućim redosljedom
Artikli 1 do 20 od 192 ukupno
 Resist Barrier Repair Moisturizer with retinol
Paula’s Choice
43,40 €
327,00 kn
Skin Balancing Invisible Finish Moisture Gel
Paula’s Choice
37,20 €
280,28 kn
Clinical Ultra-Rich Moisturizer
Paula’s Choice
42,30 €
318,71 kn
Clinical Ceramide-Enriched Firming Moisturizer
Paula’s Choice
68,20 €
513,85 kn
Resist Intensive Repair Cream
Paula’s Choice
43,40 €
327,00 kn
Defense Nightly Reconditioning Moisturizer
Paula’s Choice
37,20 €
280,28 kn
Novo
C5 Super Boost Eye Cream Travel Size
Paula’s Choice
20,80 €
156,72 kn
Novo
Calm Ultra-Gentle Cleanser – nova formulacija
Paula’s Choice
28,23 €
212,70 kn
Novo
Njegujući šampon (Nourishing Shampoo)
The Royal Affair
21,00 €
158,22 kn
Za
dar
Novo
Poklon set Refined & Radiant
Paula’s Choice
68,00 €
512,35 kn
Novo
Hidratantni nježni set
The Royal Affair
46,00 €
346,59 kn
Novo
Calm Rescue & Repair Intensive Moisturizer Travel Size
Paula’s Choice
13,10 €
98,70 kn
Novo
Glowing Skin Essentials Trial Kit
Paula’s Choice
34,10 €
256,93 kn
Novo
C5 Super Boost Moisturizer
Paula’s Choice
56,30 €
424,19 kn
Poredaj po
Postavi padajućim redosljedom
Artikli 1 do 20 od 192 ukupno

VIP PONUDE I NOVOSTI

Upiši se na e-novosti. Bez brige, novosti šaljemo
samo kada imamo nešto zanimljivo reći.
w